Ogłoszenia

XXIV Niedziela Zwykła, Rok „A” – 17 września 2017 r.


1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika; w środę – wspomnienie św. Męczenników Koreańskich; w czwartek – święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w sobotę – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.


2. Dzisiaj, o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz okazja do spowiedzi. Zapraszamy do wspólnej adoracji Pana Jezusa.


3. W przyszłą niedzielę, 24 września, uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci św. Mateusza, patrona naszego kościoła. Prosimy serdecznie chór, asystę, dzieci sypiące kwiatki do udziału w uroczystej sumie odpustowej o godz. 12.00.


4. Także w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na Koncert Chopinowski z okazji 235. rocznicy urodzin matki Fryderyka Chopina. Wystąpi światowej sławy pianista Leszek Możdżer. Organizatorami koncertu są: Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Samorząd Gminy Izbica Kujawska, Parafia
pw. Wniebowzięcia NMP w Izbicy Kujawskiej i Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej.


5. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone zostaną na cele inwestycyjne w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.


6. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.


7. W środę, po Mszy Świętej wieczornej – spotkanie formacyjne dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Bardzo prosimy przynieść ze sobą Pismo Święte.


8. W minioną środę przeżywaliśmy kolejne nabożeństwo fatimskie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólnotę modlitwy. Jeszcze raz dziękujemy Policji, która czuwała nad naszym bezpieczeństwem oraz Orkiestrze, która ubogaciła swoją obecnością naszą modlitwę.


9. Dziękujemy mieszkańcom Józefowa za kwiaty i pomoc w sprzątaniu kościoła na dzisiejszą niedzielę. Teraz prosimy o tę pomoc mieszkańców ul. Cmentarnej –
w sobotę od godz. 9.00.


10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodnika Idziemy, Biuletynu Liturgicznego Dzień Pański oraz gazetki parafialnej Mateusz.


11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w tym tygodniu życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

                                                                           Szczęść Boże!